bilenokur.com logo

BUZ PİSTİ PANELLERİYLE KISA SÜREDE KURULUMU YAPILAN SENTETİK BUZ PİSTİ SAHALARI

Sentetik buz pisti imalatı yapay bir malzeme olan ‘Ez-Glide 350’ buz pisti panelleri ile gerçekleşmektedir. Buz pisti panelleri modüler bir yapıda olduğu için...

BUZ PİSTİ PANELLERİYLE KISA SÜREDE KURULUMU YAPILAN SENTETİK BUZ PİSTİ SAHALARI


Sentetik Buz Pisti Sahalarınızı Ez-Glide 350 Buz Pisti Panelleri ile Kısa Sürede Kurulum Yaptırın!

Sentetik buz pisti imalatı yapay bir malzeme olan ‘Ez-Glide 350’ buz pisti panelleri ile gerçekleşmektedir. 

Buz pisti panelleri modüler bir yapıda olduğu için uzman ekipler tarafından hızlı bir şekilde kurulumu yapılmaktadır. Sentetik buz pisti panelleriyle imalatı yapılan buz pistlerinin yapım aşamasının süresi kısaldığından dolayı daha hızlı bir şekilde hizmete açılmaktadır. Özel teknolojiler kullanılarak üretilen ‘Ez-Glide 350’ buz pisti panelleri için ayrıca soğutma grubu kurulmasına gerek yoktur. Soğutma çalışmasına ihtiyaç duyulmayan sentetik buz pisti sistemlerinde ekstra soğutma maliyetiniz olmayacaktır.

Buz Pisti Panellerinin Kullanım Avantajları

Buz pisti panelleri ilk olarak kurulum yönünden bizlere zaman kazandırmaktadır. Modüler yapıda olmasıyla uygun zemin şartları sağlandıktan sonra uzman ekiplerce zemin üzerine monte edilmektedir. Buz pisti panelleri üzerine sentetik buz pisti solüsyonu düzenli olarak uygulandığı sürece buz pisti üzerindeki sürtünme kuvveti azaltılarak rahatlıkla buz pateni yapılması sağlanmaktadır. Buz pisti solüsyonu uygulanması ve zemin üzeri süpürülmesi haricinde ekstra olarak sürekli bakım yapılmasını gerektiren bir durum söz konusu değildir. Buz pisti panelleri uygulanan buz pistlerinde istenildiği zaman buz pisti panelleri zemin üzerinden sökülerek farklı bir zemin üzerine tekrar monte edilebilir. Ayrıca soğutma için maliyet harcanmaması işletmecilere sağladığı en büyük avantajlardan biridir.

Buz Pisti Panelleri Çeşitleri

Buz pisti panelleri kalınlıklarına göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. 6.52 mm Sentetik Buz Pisti Paneli, 9.50 mm Sentetik Buz Pisti Paneli, 12.7 mm Sentetik Buz Pisti Paneli ve 19 mm Sentetik Buz Pisti Paneli olarak 4 farklı kalınlığa sahip buz pisti panel çeşidi bulunur. Sentetik buz pisti yapımı gerçekleşecek olan zemin şartlarına uygun olarak buz pisti panel kalınlığı seçilmesi gereklidir.

Buz Pisti Panel Fiyatları

Buz pisti panellerinin fiyatları yapılacak olan sentetik buz pistinin metrekaresine göre değişim göstermektedir. Sentetik buz pisti sahasının yapılacağı alan keşif yapıldıktan sonra kullanılacak olan buz pisti panel sayısı ve fiyatı ortaya çıkacaktır.

Sentetik buz pisti yapan firmalar arasında öncü olan Buzlu Spor ile iletişime geçerek sentetik buz pisti yapımı hakkında bilgi alabilir ve buz pisti işletmeciliği için destek alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.buzluspor.com/buz-pisti-panelleriyle-kisa-surede-kurulumu-yapilan-sentetik-buz-pisti-sahalari/

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !

Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın