bilenokur.com logo
Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın

SALES PLUS’IN TAHSİLAT SÜREÇLERİNİN ONLİNE TAKİBİ İLE FİRMANIZA KAZANDIRDIKLARI

 SALES PLUS’IN TAHSİLAT SÜREÇLERİNİN ONLİNE TAKİBİ İLE FİRMANIZA KAZANDIRDIKLARI


Saha satışını gerçekleştiren plasiyerleriniz tahsilat işlemlerini nasıl kontrol ediyor? Peki ya siz saha satış yöneticisi olarak geçmiş ve gelecek tahsilat verilerine ne kadar hâkimsiniz? İlk olarak saha satışında kullanılan mobil teknolojilerden bahsetmek isteriz. Mobil saha satış programı sayesinde tüm saha satışını online platformlara taşıdığımız zamana veri akışını rahatlıkla kontrol etmekteyiz. Bayilerin farklı lokasyonlarda olduğunu düşündüğümüz zaman tüm saha ekiplerini mobil saha satış programıyla bir araya getirmek bize bir hayli kolaylık sağladığını görmekteyiz. Saha için kullandığımız mobil saha satış programları plasiyer ve yönetici başta olmak üzere tüm şirket birimlerinin iş yükünü hafifletmektedir. Mobil saha satış programlarını tercih ederken de saha satış ekiplerinin işini ne kadar kolaylaştıracağına ve sektörünüze ne kadar uygun olduğuna dikkat etmemiz gerekiyor.

Sahada Tahsilat Süreçleri

Satışı gerçekleşen ürünlerin ödemesi alındı mı? Bu ay Ahmet bey ne kadar satış yaptı ve ne kadar ürünün tahsilatı yapıldı? Bu yıl yapılması gereken tahsilatların bakiyesi ne kadar? Saha satışında tahsilat süreçleri takip edilmediği zaman yapılan satışlardan istediğiniz sonucu elde etmeniz çok da mümkün olmayacaktır. Kontrollü ve sistematik bir şekilde ilerlettiğiniz sürece yapılan ve yapılacak olan tüm tahsilatlardan haberdar olabilirsiniz. Android saha satış programını kullanan firmalar bayilerinin tahsilatlarını online olarak takip ederek müşteri bazlı satış raporlarına ulaşabiliyor. Açık hesap durumlarını, risk analizlerini, çek senet durumlarını ve yapılan satışların bakiyesini online olarak takip edebilirsiniz. Onay bekleyen tahsilatların bakiyesini, tahsilatı yapılacak satışların bakiyesi gibi tüm tahsilatlara SALES PLUS üzerinden ulaşabiliyor olmak ve bu verilere istediğini yerden ulaşmanız her an sahada olmanıza yarar.

SALES PLUS android saha satış programının sanal pos özelliğiyle kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen bayileriniz için ekstra pos taşımanıza gerek yoktur. Saha satışını tamamen online platforma taşımanızda sanal pos özelliği de plasiyerlerin iş yükünü azaltacaktır. Ayrıca android saha satış programının logo muhasebe yazılımı ile tam uyumlu olmasıyla satışı gerçekleşen ve tahsilatı yapılan ürünler anlık olarak muhasebe departmanıyla da ilişkilendirilir. Muhasebe ve saha arasındaki tahsilat noktasındaki süreçlerini de böylelikle kontrol altına almış olursunuz.

SALES PLUS’ ı kullanan referanslarımız saha satışında tahsilat süreçlerini logo saha satış programı üzerinden takip ederek kazandılar. Borç ve alacak durumlarını online takip ederek tüm tahsilat ve saha süreçlerine hakim oldular. Sizde saha satışında kazanan olmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız SALES PLUS ile tanışmanın vakti gelmiş demektir.

Kaynak: http://www.salesplus.com.tr/sales-plusin-tahsilat-sureclerinin-online-takibi-ile-firmaniza-kazandirdiklari/

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !