bilenokur.com logo
Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın

Mobil Saha Satış Uygulamanızın İşletmenize Kazandıracakları

Mobil Saha Satış Uygulamanızın İşletmenize Kazandıracakları


Mobil saha satış uygulaması olan Sales Plus olarak, her hafta mobil saha satış uygulamalarına yönelik hazırladığımız blog yazılarına bir yenisini ekliyoruz. Bu haftaki blog yazımızda Sales Plus’ın saha satış operasyonları gerçekleştiren şirketinize ne gibi faydalar sunduğunu genel hatları ile ele alacağız. Şirketi için mobil saha satış uygulaması arayanlara faydalı bir içerik olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

Mobil Saha Satış Uygulaması Sales Plus’ın Başlıca Faydaları

Sales Plus’ın saha satış operasyonları gerçekleştiren şirketiniz için sunabileceği başlıca faydaları maddeler halinde sıralayabiliriz:

● Müşteri Yönetimi

Sales Plus ile saha satışı yapan şirketinizin müşteri yönetimini sağlıklı bir şekilde ilerletebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu an Sales Plus’a kaydettiğiniz müşterilerinizin tüm bilgilerini görebilirsiniz. Öte yandan müşteri parametreleri oluşturabilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizi A+ ve C arasında sınıflandırabilir ve bu doğrultuda ziyaret planlarınızı ve stratejilerinizi geliştirebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda müşteri bazlı oluşturduğunuz raporları görüntüleyebilir ve müşterilerinize yönelik strateji geliştirirken verinin gücünden faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak mobil saha satış uygulaması olan Sales Plus üzerinden yeni siparişler oluşturabilir ve geçmişten günümüze yapılan sipariş bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

● Ekip Yönetimi

Plasiyerler ve şirket merkezi arasındaki iletişimi güçlendirebileceğiniz Sales Plus ile saha satış görevlilerinize yeni görevler oluşturabilir ve bu görevler ile ilgili tüm detayları görmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize yönelik yapılacak ziyaretleri planlayabilir ve saha satış ekibinizin bu doğrultuda ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Anlık plan değişikliği gibi durumlarda plasiyerlerinizin tam olarak nerede olduğunu görüntüleyebilir ve bu doğrultuda yeni direktifler verebilirsiniz. Öte yandan Sales Plus ekip içi iletişimin önemli olduğu saha satış operasyonlarında ekip içi iletişim ve mesajlaşma olanağı da sağlamaktadır.

● Raporlama

Sales Plus ile verinin gücünden de faydalanabilirsiniz. Bu doğrultuda anlık satış takibi yaparak ürün ve stok yönetimi yapabilir ve anlık stok bilgileri sayesinde müşterilerinize yönelik daha sistemli stratejiler geliştirebilirsiniz. Öte yandan elde edeceğiniz raporlar üzerinden müşterilerin güncel bakiye ve alışveriş durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Bildiğiniz üzere saha satışlarında gerçekleştirilen satışların tamamı nakit olarak yapılmamaktadır. Bundan dolayı özellikle yüksek bedelli satışlarda Sales Plus size müşteri risk durumunu gösteren raporlar da sunar.

● Satış Raporları

Mobil saha satış uygulaması Sales Plus üzerinden satış raporları ile ilgili detayları da görüntülemeniz mümkündür. Satış kapsamında oluşturabileceğiniz raporlar arasında sipariş raporu, satış raporu, satış hedef raporu ve kampanya durum raporu gibi rapor çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bu raporlar üzerinden de müşterilerinize yönelik uyguladığınız kampanyaların son durumunu, saha satış ekibiniz için belirlenen satış hedefi ile ilgili son durumu, hangi plasiyerin satışlarda daha başarılı olduğunu ve hangi müşterinin daha çok satın alım yaptığı ile ilgili durumu ve daha fazlasını öğrenebilirsiniz.

● Offline Çalışma

Sales Plus’ın sunduğu offline çalışma özelliği bağlantı kaynaklı problemlerde büyük yardımcınız olabilir. İnternet bağlantısının koptuğu ya da gittiği durumlarda meydana gelebilecek iş kayıplarını offline çalışma özelliği sayesinde telafi edebilirsiniz.

● %100 Logo Uyumlu

Sales Plus sayesinde anlık satış, hızlı bir şekilde sipariş oluşturma ve çoklu firma desteği sayesinde basit CRM yönetimi yapabilirsiniz. Tek bir cihaz üzerinden saha satış aktivilerinin gerçekleştiği ağın tüm yönetimini ele alabilirsiniz. Üstelik bu program %100 logo uyumlu olması ile farkını da ortaya koymaktadır. Bu özelliği sayesinde muhasebe ve CRM yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ürün stok bilgilerini, tahsilat bilgilerini ve muhasebe ile ilgili birçok bilgiyi Sales Plus’a aktarabilirsiniz.

Bir mobil saha satış uygulaması olan Sales Plus olarak hazırladığımız bu blog yazısının sonuna geldik. Yazı boyunca Sales Plus’ın saha satışı yapan şirketinize ne gibi faydalar sunabileceğine genel hatları ile değindik. Konu ile ilgili bir soru sormak istemeniz halinde bizlerle 444 8 123 numaralı hat üzerinden iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Kaynak : https://www.salesplus.com.tr/mobil-saha-satis-uygulamanizin-isletmenize-kazandiracaklari/

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !