bilenokur.com logo

Minimum Bütçe ile Alabileceğiniz Motosiklet Koruma EkipmanlarıMotosiklet kullanırken önce güvenliğiniz! Her zaman vurguladığımız, dikkat edilmediği zaman ölümcül sonuçlar doğurabilecek faktörlerin önüne geçebilmek için önlem almalısınız. Motosiklet kullanırken sürücülerin güvenliğini sağlayacak motosiklet aksesuarlarını sürüşe başlamadan önce temin etmeleri gereklidir. Sürüş sırasında olabilecek kaza anında kullanılacak motosiklet korumaları kritik noktaları muhafaza ederek size güvenli bir sürüş imkanı sunar. Motosiklet korumalıklarından dizlik, dirseklik, sırtlık, bellik ve body armor ürünlerinin en büyük avantajı rahat bir kullanımının olmasıdır. Koruma özelliğinin yanı sıra size yüksek oranda hareket özgürlüğü sağladığı için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. En fazla 1000 TL bütçe ile alabileceğiniz korumalık modellerinden sizlere birkaç tavsiyeler sunmak istiyoruz. Buyurun birlikte bakalım neler alabiliriz;

Tam Takım Koruma 

Motosiklet kullanırken eksiksiz olarak temin etmeniz gereken dizlik, dirseklik ve sırtlık ürünlerini tam takım olarak sizler için bir araya getirdik. Motosiklet dirseklik, motosiklet dizlik, motosiklet sırtlık ürünlerinden sizlere birkaç seçenek sunarak bütçenize en uygun koruma ekipmanını alabilmenize yardımcı olmak isteriz. 

Motosiklet Dizlik;

Motosiklet dizlik markalarından Ufo, Venom ve Armode modellerini inceleyebilirsiniz.

Ufo Limited Motosiklet Dizlik – 260 TL        Venom VN-07 Mavsallı Motosiklet Dizlik – 55 TL               Armode K-06 Motosiklet Dizlik – 38 TL                     

                                                                         

Motosiklet Dirseklik;

Ufo Dirseklik APPR – 140 TL                                Armode Dirseklik – 35 TL                       

                                                                                                                                              

                       

Motosiklet Sırtlık;

Armode Sırtlık Euro Dinamik 8’li  -90 TL               İmpactec Motosiklet Sırtlık – 140 TL               

                           

Motosiklet Bellik

Armode Euro Dinamik 4'lü Motosiklet Bellik - 45 T               

Motosiklet Body Armor – Vücut Zırhı

Motosiklet kullanırken göğüs ve sırt bölgenizi tamamen koruyacak olan body armor ürünleri sizlere tam koruma sağlayacaktır. Motosiklet body armor kullandığınız zaman ekstra sırtlık almanıza gerek yoktur. Vücudunuza tam koruma sağlayan body armor tam kol, yarım kol ve kolsuz modelleri bulunmaktadır.

Ufo Ultralight 2.0 Body Armor – 925 TL                                Ufo Shield One Chest Body Armor – 515 TL

                                                                                

                                         

Bütçenize uygun motosiklet koruma ekipmanlarını uygun fiyatlarıyla satın almak için Motoplus Motosiklet Aksesuarları sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !