bilenokur.com logo
Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın

MADO cinsel ilişki videosu sansürsüz yayıldı izleyen şok oldu!

MADO cinsel ilişki videosu sansürsüz yayıldı izleyen şok oldu!


Ataköy Marina’daki bir işletmenin teras katında seks skandalı yaşandı. MADO'nun üst katındaki mekanda bir çift gün ortasında herkesin içinde oral seks yaparken kameraya yansıdı. 

Edep sınırlarını aşan görüntüler sosyal medyaya 'Mado'da yaşandı' diye yansıyınca ünlü markadan açıklama geldi. MADO 'mekanın' kendileriyle ilgisinin olmadığını duyurdu.

Kim tarafından çektiği belli olmayan videoda bir çiftin etraftaki insanlara aldırış etmeden oral seks yaptığı görünüyor. Skandalın yaşandığı mekanın neresi olduğu ve kime ait olduğu ise açıklanmadı. Mekanın sahibinden henüz açıklama gelmedi. 

Mado'dan cinsel ilişki videosuna açıklama geldi.
Şu sıralar sosyal medyada MADO markası ile ilişkilendirilen ahlaksız ve bir o kadar da markamızı zedeleyici bir video paylaşılmaktadır. 

İstanbul'daki bir mekanda yaşanan olayın MADO'ya bağlı herhangi bir mağazada gerçekleşmediği ve kişilerin MADO ile hiçbir ilgisi olmadığının altını önemle çiziyoruz. 

Konuyla ilgili tek bağlantı, olayın geçtiği mekan ile aynı binada bulunmamızdır. Hukuki süreç başlatılmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !