bilenokur.com logo
Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın

İstanbul Kadıköy En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL

İstanbul Kadıköy En İyi Yabancı Dil, İngilizce Kursu: TEOL


İstanbul Kadıköy dil okulumuzda sizlere sunmuş olduğunuz kurs programlarıyla yabancı dil eğitimlerinde sizlere kapsamlı bir hizmet sağlamaktayız. Yabancı dil eğitimi almak okul hayatı ve iş hayatı için gereklilik haline geldi. Genel İngilizce kursları, Almanca kursları, Fransızca kursları başta olmak üzere İtalyanca kursu, İspanyolca kursu, Farsça kursu ve Felemenkçe kurs eğitimlerini sizlere sunmaktayız. TEOL, Kadıköy yabancı dil okulu ile eğitim verdiğimiz sınıflarda en yüksek verimi elde edebilmeniz için teknolojik materyaller kullanmaktayız. Ders esnasında görsel hafızanızı harekete geçirerek öğrenim sürecinizi hızlandırmayı hedefliyoruz. İstanbul dil kursumuzda eğitim alan öğrencilerimizi online program olan LMS sistemi üzerinden takip ederek ödevlendirme yaparak öğrenim süreçlerini incelemekteyiz. İstanbul Kadıköy’de bulunan dil kursumuzda katılamadığınız derslere uzaktan bağlantı ile bağlanabilir, ders kayıtlarını alabilir veya ücretsiz telafi ders talebinde bulunabilirsiniz. Kadıköy İngilizce kursu fiyatlarımız aldığınız kur sayısına ve ders saatine göre değişim göstermektedir. Yurtdışı eğitim faaliyetleriyle Londra, İtalya, Almanya, Fransa, New York, İspanya ve Fas’ta bulunan anlaşmalı okullarımızda eğitim almanızı sağlıyoruz. Yurtdışı eğitim programına başlamadan önce danışmanlarımız sizlere gerekli bilgileri verecektir. 

TEOL Kadıköy İngilizce Kursu aracılığıyla Yurtdışı eğitimlere başvurabilirsiniz. TEOL Kadıköy şubesinden en çok başvuruda bulunulan yurtdışı eğitim programları ve içerikleri şu şekildedir:

Newyork'ta Eğitim

New York eğitimi almanız için sizlere özel kampanyalar hazırlıyoruz. Türkiye’de 20 aylık 6 seviyede A1+A2+B1+B2+C1+C2) İngilizce kursu aldıktan sonra İngilizce eğitiminizi 15 Günlük İngilizce eğitimi ile tamamlayın. İngilizce eğitimi New York’ta 1 seviye C2+ (15 Gün) + konaklama + gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Vize işlemleriniz için vize danışmanlığı hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Newyork'ta Eğitim kampanyasına başvurmak için linkte ki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz. 

Londra'da Eğitim

TEOL Dil Kursu Londra şubemizin açılışına özel Türkiye’de 20 aylık 6 seviyede (A1+A2+B1+B2) akademik ve  (C1+C2)  seviyesinde aktüel İngilizce kursu aldıktan sonra İngilizce eğitiminizi 15 Günlük İngilizce eğitimi ile ücretsiz olarak tamamlayın. İngilizce eğitimi Londra’da 15 gün eğitim, konaklama, gidiş – geliş uçak biletleriniz TEOL dil okulu tarafından karşılanmaktadır. Londra'da Eğitim kampanyasına başvurmak için linkte ki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul İngilizce kursu kampanyamızdan 6 seviye 16 ay eğitim paketimizde ikinci dili sizlere hediye olarak sunaktayız. TEOL Kadıköy şubesinden faydalanabileceğiniz yabancı dil kursu kampanyaları için link üzerinden görüntüleyebilir ve ilgilendiğiniz kampanyanın ilgili sayfasından formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul dil kurs fiyatlarımız için Kadıköy dil okulumuzu ziyaret edebilir veya 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.teol.com.tr/istanbul-kadikoy-ingilizce-kursu-dil-okulu/

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !