bilenokur.com logo
Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın

İstanbul İngilizce Kursu Arayanlara Tavsiye

İstanbul İngilizce Kursu Arayanlara Tavsiye


Günümüzde Türkiye’de ve hatta dünyada ana dile ek olarak yabancı dil bilen insan sayısı hızla artmaktadır. Bu yüzden artık bir yabancı dil bilmek değil en az yabancı dili çok iyi konuşabilmek önemli hale gelmiştir. Yurtdışında dil eğitimi size bir dilin yaşam içerisinde kullanıldığı her noktada onu yaşayarak öğrenme imkanı sunmaktadır.

TEOL Yurtdışı Eğitim Departmanı, 20’ye yakın üniversite ve dil okuluyla, dil eğitimi, staj, yaz kampları, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora ve sertifika programlarını öğrencilerine sunabilmektedir.  TEOL Yurtdışı Eğitim Departmanı, öğrencilerine koşullarına en uygun olan ülkelerden başta İngiltere ve Amerika olmak üzere Kanada, Malta, Almanya, İtalya, İspanya,  Fransa, Çin, Rusya gibi yabancı dilin anavatanında pekiştirebileceği seçenekleri öğrencilerine tanıtır. İstanbul en iyi İngilizce kursu arayanlara TEOL'u tavsiye etmemizin sebepleri ve TEOL eğitim kurumuyla elde edeceğiniz imkanları şu şekilde sıralayabiliriz.

Uluslararası Sertifika ve Sınavlar

Kurumumuzda IELTS ,TOEFL, TOEIC Sınavlarına yönelik programlar uygulanmaktadır. Bu sınavlara yönelik eğitim alan öğrencilerimiz girdikleri sınavlarda başarılı olmakta( istedikleri notu almakta), başarısız oldukları takdirde ise ücretsiz tekrar hakkı kazanmaktadırlar. IELTS ve TOEFL sınavlarının YÖK tarafından YDS ile eşdeğerliklerinin kabul edilmesiyle bu sınavlar günümüzde daha popüler hale gelmiştir.

Akıllı Tahta

Sınıflarda kullandığımız Promethean Akıllı tahtalar, dijital animasyonel eğitimin öğrenmede en üst düzey verimlilikle kullanılmasına yardımcı oluyor. Bu tahtalarla beraber sınıflarda interneti, videoları,  belgeleri ve flash uygulamalarını birer öğretim materyaline çevirmek çok kolay. Ayrıca eğitimi eğlenceli kılan akıllı tahtalar sayesinde öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan sunumları sınıfta kullanabiliyoruz.  Öğrenciler tahtadaki çalışmaları kalem ya da klavye yoluyla yaparak hem öğretime katılıyorlar hem de daha kalıcı öğreniyorlar.

Başarı Garantisi

Kurumumuzda derslere katılım ve ödev yapma oranları dikkate alınarak ücretsiz kur tekrarı yapılmaktadır. Eğer düzenli bir şekilde derslere gelir ve sınıf içi katılım göstererek verilen ödevleri zamanında ve eksiksiz yaparsanız, kur sonu yapılan sınavda başarısız olsanız dahi aynı kuru ücretsiz olarak tekrar etme hakkı kazanırsınız.İstanbul Beylikdüzü ve Kadıköy şubeleri sadece İngilizce dil eğitimi  vermemektedir. 

Yabancı dil kurslarıyla öğrenmek istediğiniz yabancı dili günlük hayatta konuşabilecek düzeye gelmek istemez misiniz? Yabancı dil öğrenim sürecinde bir kursa başlamadan önce alternatif yollara başvurarak öğrenmeye çalışırız. Günlük hayatın telaşından dolayı belli bir düzen içerisinde çalışmalarımıza devam etmediğimiz için bu süreç her zaman hüsranla sonuçlanmıştır. Dil öğreniminizi bir düzen ve disiplin içerisinde yürütmek için bir bu alanda uzmanlaşmış bir kurumdan hizmet almak daha iyi sonuçlara yol açacaktır. TEOL yabancı dil kurslarında size hazırlamış olduğu öğrenim programlarıyla sistematik olarak adım adım istediğiniz dili öğrenmenizi sağlar. TEOL yabancı dil kursuna başlamadan önce sizin bilgi seviyeniz ölçülerek buna uygun kur programları belirlenmektedir. Dil kurslarında seçmiş olduğunuz dil eğitimini alırken TEOL sizlerin öğrenimini hızlandırmak adına animasyonel ders anlatımlarına yoğunlaşarak görsel hafızanızı kullanmanızı sağlamaktadır. Öğrendiklerinizin kalıcı olarak hafızanızda kalması için yabancı öğretmenlerle düzenli olarak günlük hayattan konuşabilirsiniz. TEOL dil kursunda öğrenmek istediğiniz dil kursu programında sizler için hazırlamış olan ders programları, gelişmiş eğitim materyalleri ve yabancı eğitmenler ile seçtiğiniz dil programında rahatlıkla konuşabilecek düzeye gelmeniz hedeflenmektedir.

İstanbul İngilizce kursu ile beraber edinebileceğiniz İstanbul yabancı dil kurslarını ilgili link ile ulaşabileceğiniz sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yabancı Dil, İngilizce Kurs Fiyatlarında Kampanya

TEOL dil kursu olarak sizlere en uygun dil kursu fiyatlarını sunmaktayız. Dil eğitimleri sırasında alacağınız eğitim programında avantajlar sunarak daha çok kitleye ulaşmayı hedeflemekteyiz. TEOL dil okullarında ayrıcalıklı eğitim almanız için ders verilen sınıflarımızı teknolojinin getirmiş olduğu gelişmiş materyaller ile donatarak daha hızlı öğrenmenizi sağlamaktayız. Yabancı dil kursu fiyatlarımızı belirlerken seçtiğiniz eğitim süresinin ve eğitimin kapsamını dikkate almaktayız. Dil öğrenimi sırasında ihtiyaçlar ve gereksinimler farklılık göstermektedir. Sınavlara hazırlık için İngilizce eğitimi ile akıcı İngilizce kursları aynı eğitim modelini kapsamadığı için bizlerde müfredatımızı bu doğrultuda geliştirmekteyiz. TEOL Kadıköy İngilizce kursu ve Beylikdüzü İngilizce kursu ile alacağınız yurtdışı eğitim programları, yabancı dil kursu programları ve sınavlara hazırlık programlarıyla tam donanımlı bir eğitim alabilirsiniz. Sizlere özel hazırladığımız dil kursu fiyatları ve avantajlı kampanyalarla sizde istediğiniz eğitim programını hemen alabilirsiniz.

Yabancı dil kurs fiyatlarını öğrenmek için 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattını arayabilir veya İstanbul'daki dil okullarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !