bilenokur.com logo
Biliyor musunuz ? Yazı yazarak ve/veya referans olarak sitemizden ömür boyu kazanç elde edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın

Bursa'nın En İyi Yabancı Dil Okulu, İngilizce Kursu: TEOL

Bursa'nın En İyi Yabancı Dil Okulu, İngilizce Kursu: TEOL


Bursa dil okulunda almış olduğunuz eğitimler ile geleceğinize yatırım yapın. Yabancı dil öğrenim kursları, yurtdışı eğitim programları, YDS – TOELF – IELTS sınava hazırlık kursları başta olmak üzere yabancı dil eğitimleri ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yabancı dil eğitim faaliyetlerinde edinmiş olduğumuz tecrübe ve birikimlerle TEOL Bursa dil okulu olarak sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz. Bursa dil kursumuzda vermiş olduğumuz eğitimlerde sizlere sunduğumuz gelişmiş materyaller ile öğrenim kolaylığı sağlamaktayız. Bursa yabancı dil kurslarında hafıza tekniği kullanarak hedef yabancı dil eğitiminin en kısa sürede tamamlanması sağlanır. Görsel öğelerin yoğunlukla bulunduğu eğitim programında öğrenim süreniz kısalır ve size anlatılan konular daha fazla aklınızda kalmaktadır. Bursa yabancı dil kursunda eğitim alan öğrencilerimizin ödev ve ders takibini yapmak için LMS (Learning Management System) programını kullanmaktayız. LMS programı sayesinde eğitmenlerimiz öğrencilerin online platformlardan takibini yapmaktadır. Uzman eğitmen kadromuz ile Bursa en iyi dil okulu olarak gösterilen TEOL dil kursundan kaliteli bir hizmet alarak hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Bursa’nın Yabancı Dil Okulu: TEOL

Bursa yabancı dil okulunda yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim programları, sınava hazırlık kursları ve online eğitimler başta olmak üzere yabancı dil eğitimlerine dair birçok konuda destek alabilirsiniz. Yabancı dil kursları programı kapsamında İngilizce kursu, Fransızca kursu, Almanca kursu ve Rusça kursu başta olmak üzere İtalyanca kursu, Arapça kursu ve Farsça kursu için eğitim alabilirsiniz. TEOL Bursa yabancı dil kurslarında İngilizce kursu, Almanca kursu, Fransızca kursu veya diğer yabancı diller fark etmeksizin konuşma, okuma ve yazma becerilerine sahip olmanız hedeflenir. Bursa yabancı dil okulu TEOL şubemize en çok başvuruda bulunulan dil programları ve kısaca içerikleri şu şekildedir:

Bursa İngilizce Kursu

Öğrenime doğru yerde başlamak ve doğru adımlarla ilerlemek, sağlıklı bir “ölçme ve değerlendirme sistemi” ile mümkün olabilir. İngilizce kursu eğitime başlamadan önce yapılan “düzey belirleme testi” hangi kurdan derslere başlanacağını belirler.

Bu seviye belirleme sınavı ardından öğrenci, Avrupa Birliği Akademik Standartları’na uygun 5 kurluk bir eğitim sistemine dahil edilmektedir. İngilizce kursunun her kuru 120 ders saatinden oluşmaktadır. Kurlar tercih edilen programın yoğunluğuna göre 8 – 16 hafta sürmektedir. TEOL’ de öğretmen odaklı değil, öğrenci odaklı “iletişimsel Dil Öğretim Metodu uygulanmaktadır. TEOL’ de öğrencinin değişik telaffuzları tanımasını sağlamak amacıyla, İngilizlerin yanı sıra, Kanadalı, Amerikalı, Avustralyalı gibi anadili İngilizce olan öğretmenler de çalışmaktadır. 

TEOL Bursa İngilizce kursu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edip, sayfada yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bursa İtalyanca Kursu

İtalyanca kursları ders müfredatımız özel olarak hazırlanmış olup başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar üç aşamada gerçekleşmektedir.

1.Başlangıç Seviye İtalyanca Kursu 

Başlangıç seviyesi İtalyanca kursunda temel alınan kıstas öğrenciye kendini kısaca tanıtma, basit açıklamaları anlama ve kısa cevaplar verebilme yetisi kazandırmaktır.

2.Orta Seviye İtalyanca Kursu

Orta seviye İtalyanca kursunu tamamlayan öğrencilerimiz kendi fikir ve deneyimlerini ayrıntıya girmeden aktarabilecektir. Kişisel mektup ve kısa metinler yazabilecek ve çeşitli konularda telefon görüşmeleri yapabilecektir.

3.İleri Seviye İtalyanca Kursu

İleri düzey İtalyanca kursunda öğrenci kültürel metin ve yazışmaları kolayca algılayabilecek, analiz edebilecek ve görüşlerini rahatça ifade edebilecektir. İtalyanlarla akıcı bir şekilde tartışabilecek ve kendi tezlerini savunabilecektir.

TEOL Bursa İtalyanca kursu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edip, sayfada yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Rusça Kursu

TEOL Dil Okullarında Rusça eğitimi “Başlangıç – Temel – Orta – İleri ve Profesyonel” olarak beş temel seviyede programlanmıştır.

Rusça kursu her seviyede dört temel beceriye yer verilmiş ve sistemli gramer eğitimi programımıza eklenmiştir. Her seviyede 8 haftalık eğitim sunulmaktadır; eğitimler haftalık 8 saat planlaması ile uygulanır. Rusça eğitimimiz alanında uzman ana dili Rusça olan veya Rusça eğitimi almış uzman eğitimciler tarafından dört ana beceriyi geliştirme yönünde programlanmıştır.

TEOL Bursa Rusça kursu fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edip, sayfada yer alan form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bursa yabancı dil kampanyaları ve yurt dışı eğitim fırsatlarından yararlanmak için TEOL dil okulu şubesini ziyaret edebilir veya 0850 360 83 65 ücretsiz danışma hattından bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.teol.com.tr/bursa-ingilizce-kursu-dil-okulu/

Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!
Lütfen tüm alanları doldurun!

Yorumunuzu Bırakın !